• Polski
  • English

Komunikat o udziale jednostki podległej lub nadzorowanej w programie praktyk w administracji rządowej w 2015 roku

16.03.2015

Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z siedzibą w Warszawie przy ul.Pawińskiego 17/21 uprzejmie informuje, że bierze udział w realizacji rządowego programu praktyk studenckich w administracji rządowej, przyjętego w formie zaleceń Rady Ministrów z dnia 3 marca 2015 roku dotyczących praktyk studenckich w urzędach administracji rządowej oraz w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych w 2015 r.

Na chwilę obecną realizujemy praktyki zgodnie z umowami z uczelniami wyższymi zawartymi przed przyjęciem Zaleceń Rady Ministrów z dnia 3 marca 2015 roku dotyczących praktyk studenckich w urzędach administracji rządowej oraz w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych w 2015r. Obecnie zrealizowaliśmy praktykę studencką dla 4 osób i do końca roku zaplanowaną mamy dodatkowo organizację dla 12 osób. W przypadku gdy zwolni się miejsce na praktyki, Centrum Personalizacji Dokumentów zamieści ofertę dotyczącą praktyk w Centralnej Bazie Ofert Pracy. Wówczas studentów i uczelnie zainteresowane praktykami w naszej jednostce prosimy o odwiedzenie strony oferty.praca.gov.pl, gdzie zamieszczone będą oferty praktyk, w tym naszej jednostki.

Zainteresowane uczelnie, chcące pozyskać miejsca praktyk dla swoich studentów w naszej jednostce, prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą ofertą miejsc praktyk i nawiązanie kontaktu wskazanego w ofercie.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 60-28-405 oraz wysyłając pytanie na adres mailowy: zokis@cpd.msw.gov.pl

Z zadaniami naszej jednostki można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. można uzyskać na stronie http://bip.kprm.gov.pl/kpr/praktyki-studenckie-w-a/3062,Praktyki-studenckie-w-administracji-rzadowej.html.

Powrót
Skip to content